- - Головна сторінка - Міський методичний кабінет міста Ірпеня
Субота, 26.07.2014, 06:05

Науково-методичний центр

 
Меню сайту
Освітні сайти регіону
Наше опитування
Всього відповідей:
 
Прогноз погоди
Погода в Украине
 
 
 
Статистика
Головна » Статті »

Нетрадиційне та привабливе

         Кожна родина, приводячи свого малюка до дитячого садка, насамперед сподівається, що він буде здоровим, фізично розвиненим, загартованим, захищеним від усіляких небезпек.

         Одне з головних завдань дошкільного закладу – створити якнайсприятливіші умови для правильного фізичного розвитку дитячого організму. З цією метою державними програмами передбачені заняття з фізичної культури.

         Поліпшенню результативності фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми, а також підвищенню у них інтересу до фізичної культури та спорту, зокрема, сприяє використання на заняттях і в повсякденному житті нестандартного фізкультурного обладнання.

         29.03.2013 року був проведений міський огляд-конкурс нестандартного фізичного обладнання спрямований на розвиток юної особистості, що передбачає гармонійний фізичний, пізнавальний, соціально-моральний, емоційно-ціннісний, мовленнєвий, художньо-естетичний та креативний розвиток.

         У конкурсі брали участь усі дошкільні заклади Ірпінського регіону. Широко було представлене нестандартне, нетрадиційне фізкультурне обладнання фізкультурних куточків в групах, фізкультурних залах, яке створили власноруч колективи, батьки цих закладів, з метою популяризації та пропаганди розробок та впровадження їх у практику роботи.

         Все фізобладнання виготовлене з найбільш поширених та різноманітних матеріалів (пластикові пляшки, лінолеум, стрічки, різні ґудзики, кіндерсюрприз, тканина та ін.).

         Обладнання та інвентар, яке було представлене на конкурс, відповідало умовам конкурсу (багатофункціональне, легке, просте, доступне, яскраве, привабливе, естетичне, міцне, відповідає санітарно гігієнічним вимогам).

         За підсумками конкурсу на підставі узагальнених оціночних листів були визначені ДНЗ, які набрали найбільшу кількість балів, а саме:

·       ДНЗ №1 «Лісова пісня» - І місце м.Ірпінь;

·       ДНЗ №6 «Радість» - ІІ місце м.Ірпінь;

·       ДНЗ №18 «Ластівка» - ІІІ місце селище Коцюбинське.

Слід відмітити також дошкільні навчальні заклади №9 «Ластівка» селище Ворзель, №4 «Казка» м.Ірпінь, №17 «Веселка» селище Гостомель за творчий підхід, забезпечення якісної організації, добросовісне відношення до виконання умов конкурсу. Ці дитячі садки представили авторське обладнання для групових спортивних куточків, фізкультурної зали, виготовлене педагогами та батьками, створивши емоційний комфорт для дітей на фізкультурних заняттях, що викликає інтерес і бажання грати, допомагає малюкам долати свій страх, розвиває всі види рухів: лабіринт, веселі ходулі, диво пеньки, класики, килимки здоров’я, кільцекид, дошки-лижі, чудо-возик, супер-скейт, лижі-скороходи, масажери, веселі павучки, гантелі.


Категорія: | Додав: Osvita (04.04.2013)
Переглядів: 245

Корисні посиланняКалендар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Copyright MyCorp © 2014

Створити сайт безкоштовно