- - Головна сторінка - Міський методичний кабінет міста Ірпеня
Четвер, 17.04.2014, 12:34

Науково-методичний центр

 
Меню сайту
Освітні сайти регіону
Наше опитування
Усього відповідей:
 
Прогноз погоди
Погода в Украине
 
Погода в Ірпіні
 
 
Статистика
Головна » Статті »

У Ірпінській СЗШ №12 відбулося заняття обласної школи ППД

21 грудня у Ірпінській СЗШ №12 з вивченням іноземних мов (школі лінгвістики) відбулося заняття обласної школи передового педагогічного досвіду Ніни Антонівни Гнедюк з теми «Управління професійним розвитком педагогів у загальноосвітньому навчальному закладі» з девізом «Сучасна школа – це команда + традиції».

Ніна Антонівна Гнедюк презентувала для слухачів школи власний досвід роботи з особистісно орієнтованої системи науково-методичної роботи з педкадрами (на діагностичній основі).

Про управління професійним розвитком педагогів у загальноосвітньому навчальному закладі та проблему творчого зростання вчителя, формування його педагогічної майстерності розповіли директор НМЦ Н.О. Шкарпітко, директор школи В.С. Антоненко.

Слухачі обласної школи ППД моделювали оптимальну структуру методичної роботи відповідно до умов свого навчального закладу; дискутували над рейтинговою системою оцінювання діяльності вчителя. Також усі учасники заняття оглянули шкільні методичні кабінети – інформаційно-методичні та координуючі центри безперервного підвищення кваліфікації педагогів даного навчального дакладу.

У кінці заняття Н.А.Гнедюк провела анкетування щодо вивчення думок, потреб і побажань слухачів обласної школи ППД. Усі слухачі отримали домашнє завдання: представити оптимальну структуру методичної роботи  навчального закладу.

Категорія: | Додав: Osvita (26.12.2010)
Переглядів: 257Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
 
Copyright MyCorp © 2014

Створити сайт безкоштовно